Kopiowanie
oraz wykorzystywanie
zdjęć mojego autorstwa
bez mojej zgody
zabronione!czwartek, 10 sierpnia 2017

Wpis ten to odpowiedź na pytanie, gdzie można trzymać waciki, płatki kosmetyczne czy patyczki. Tym razem ozdobione tylko wieczko, chciałam by dół pozostał szklany. Wydaje mi się, że tak jest po prostu poręczniej. Oprócz motywu i farb akrylowych, mały dodatek w postaci kokardki.


10:03, decoumonia , Szklane
Link Dodaj komentarz »

Widzę po pojemniczkach, że upodobałam sobie biel, czerń i szary. Kiedy robię coś dla siebie do kuchni, te kolory muszą się pojawić by pasowały do reszty mojego wystroju. Tym razem pojemniczek również z Pepco. Chyba nie jestem jedyną osobą, która lubuje się w asortymencie tego sklepu :)

Motyw, farby akrylowe i mazianie ze ścieraniem na przemian. Efekt taki. Pojemniczek na herbatę.

 


09:51, decoumonia , Szklane
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 18 maja 2017

Dla pewnej nastolatki. Delikatnej i subtelnej. Idę na razie jednym stylem. Muszę się nim "nacieszyć". Trochę przetarć, ciut szablonu. Oczywiście wzór serwetki w stylu vintage. Mała szkatułeczka gotowa, na drobiazgi jak znalazł.


czwartek, 27 kwietnia 2017

Od kiedy wróżka czarodziejka dotknęła mnie magiczną różdżką, wszystko w koło pragnę przemieniać, malować i dekorować. Kolejny efekt moich zmagań. Biel i czerń. I cieniowanie. Wyszło w sumie tak jak sobie zaplanowałam i bardzo jestem z tego powodu zadowolona:)


09:54, decoumonia , Szklane
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Uwielbiam stare zdjęcia, jest w nich coś urokliwego. Dokładnie jak w postarzanych czy starych szkatułkach. Dziś mam dla Was taką propozycję:) Róże, koronka, patyna i farby. Tak sobie myślę, że powstał mi całkiem miły dla oka komplecik do łazienki.


 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13