Kopiowanie
oraz wykorzystywanie
zdjęć mojego autorstwa
bez mojej zgody
zabronione!środa, 30 listopada 2016

Kolejna partia mydełek. Są urocze i pięknie się komponują w naszych łazienkach. Ostatnio miałam próbę generalną mydlenia przez mojego chłopczyka. Nic się nie odkleiło, a mydliła się tylko strona bez nadruku. Należy jednak pamiętać by na mydelniczkę nie kłaść tą stroną, którą jest obrazek. Do dzieła :)


07:07, decoumonia , Mydełka
Link Dodaj komentarz »

Kupiłam sobie konewkę, ale jakaś taka blada mi się wydawała. Nie wiem czy celowo czy po prostu ;) W każdym razie miałam papier ryżowy, który wręcz czekał na to by go użyć. Po wyrywałam, pokombinowałam i zrobiłam. Dziś już nie jest blada a idealnie pasująca na moim parapecie:)


07:00, decoumonia
Link Dodaj komentarz »

Szał...

Ale co mi tam...

Serca nigdy za wiele :)


Tagi: bombki
06:49, decoumonia , Inne
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 listopada 2016

Dostałam fajne zamówienie, także się realizuję) Z decoupage'm jest tak, że jak się już wciągniesz to wciąż Ci mało i mało... Ciągle człowiek czegoś próbuje, czegoś nowego szuka. Bo decoupage to nie tylko naklejenie serwetki, największym wyzwaniem jest dekoracja danego przedmiotu. I ja wciąż się uczę i czerpię z tego ogromną radość:)


Tagi: bombki
11:20, decoumonia , Inne
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 24 listopada 2016

Wiadomo, Święta to kolor czerwony. Także takiej bombki zabraknąć po prostu nie mogło. Nie ukrywam, że jest ona moją faworytką. Tym razem użyłam farby kredowej, przecierek, śniegu w spray'u i oczywiście dodatków. Ciekawe czy Wam też się podoba?


Tagi: bombki
08:18, decoumonia , Inne
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4