Kopiowanie
oraz wykorzystywanie
zdjęć mojego autorstwa
bez mojej zgody
zabronione!czwartek, 27 kwietnia 2017

Od kiedy wróżka czarodziejka dotknęła mnie magiczną różdżką, wszystko w koło pragnę przemieniać, malować i dekorować. Kolejny efekt moich zmagań. Biel i czerń. I cieniowanie. Wyszło w sumie tak jak sobie zaplanowałam i bardzo jestem z tego powodu zadowolona:)


09:54, decoumonia , Szklane
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Uwielbiam stare zdjęcia, jest w nich coś urokliwego. Dokładnie jak w postarzanych czy starych szkatułkach. Dziś mam dla Was taką propozycję:) Róże, koronka, patyna i farby. Tak sobie myślę, że powstał mi całkiem miły dla oka komplecik do łazienki.


środa, 12 kwietnia 2017

Tym razem szkatułeczka dla 6-latki, bo przecież dziewczynki muszą też mieć miejsce na swoje skarby :) A co one tam nie trzymają :D I tak sobie powstała dziewuszka, z różowym akcentem, muśnięta szablonami. Myślę, że sprawiłam jej tym radość :)


Aniołki na szkatułce. Mała przeróbka z gotowego pudełeczka. Trochę chlapnięcia, tu i ówdzie aniołki. Szarość i biel. Pięknie się komponuje w jednej z tutejszych sypialni :)Problem gdzie wsadzić szczoteczki elektryczne, które bądź co bądź są gabarytów większych, został rozwiązany:) kolekcja łazienkowa zakończona! A kubeczek to nic innego jak puszka po groszku konserwowym;) Zabawa w mazianie, przyciemnianie i naklejanie zakończona:)


08:03, decoumonia , Inne
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2