Kopiowanie
oraz wykorzystywanie
zdjęć mojego autorstwa
bez mojej zgody
zabronione!środa, 12 kwietnia 2017

Tym razem szkatułeczka dla 6-latki, bo przecież dziewczynki muszą też mieć miejsce na swoje skarby :) A co one tam nie trzymają :D I tak sobie powstała dziewuszka, z różowym akcentem, muśnięta szablonami. Myślę, że sprawiłam jej tym radość :)


Aniołki na szkatułce. Mała przeróbka z gotowego pudełeczka. Trochę chlapnięcia, tu i ówdzie aniołki. Szarość i biel. Pięknie się komponuje w jednej z tutejszych sypialni :)Problem gdzie wsadzić szczoteczki elektryczne, które bądź co bądź są gabarytów większych, został rozwiązany:) kolekcja łazienkowa zakończona! A kubeczek to nic innego jak puszka po groszku konserwowym;) Zabawa w mazianie, przyciemnianie i naklejanie zakończona:)


08:03, decoumonia , Inne
Link Dodaj komentarz »
środa, 05 kwietnia 2017

Kupiłam kiedyś, nie pasowała mi za bardzo do mojej łazienki. Stała sobie gdzieś w ukryciu, zapomniana. Myślę sobie, chodź pomaluję, udekoruję - będziesz piękna :) I oto jest! postarzana, z kwiatami, z napisami...

A była sobie taka:


10:59, decoumonia , Inne
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 23 marca 2017

Gdzie trzymać papcie? a gdyby przemalować kosz wiklinowy i trochę udekorować. I postawić na przedpokoju...? Niby nic, można pomyśleć. Ale dodatek prezentuje się całkiem dobrze. Mieszanka kolorów, serwetki, pofarbowana koronka.

 


08:33, decoumonia , Inne
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13