Kopiowanie
oraz wykorzystywanie
zdjęć mojego autorstwa
bez mojej zgody
zabronione!Szkatułki

czwartek, 18 maja 2017

Dla pewnej nastolatki. Delikatnej i subtelnej. Idę na razie jednym stylem. Muszę się nim "nacieszyć". Trochę przetarć, ciut szablonu. Oczywiście wzór serwetki w stylu vintage. Mała szkatułeczka gotowa, na drobiazgi jak znalazł.


poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Uwielbiam stare zdjęcia, jest w nich coś urokliwego. Dokładnie jak w postarzanych czy starych szkatułkach. Dziś mam dla Was taką propozycję:) Róże, koronka, patyna i farby. Tak sobie myślę, że powstał mi całkiem miły dla oka komplecik do łazienki.


środa, 12 kwietnia 2017

Tym razem szkatułeczka dla 6-latki, bo przecież dziewczynki muszą też mieć miejsce na swoje skarby :) A co one tam nie trzymają :D I tak sobie powstała dziewuszka, z różowym akcentem, muśnięta szablonami. Myślę, że sprawiłam jej tym radość :)


Aniołki na szkatułce. Mała przeróbka z gotowego pudełeczka. Trochę chlapnięcia, tu i ówdzie aniołki. Szarość i biel. Pięknie się komponuje w jednej z tutejszych sypialni :)poniedziałek, 20 marca 2017

Dziewczynka, do tego niebieskie różyczki. Tak sobie to wyobraziłam ;) do tego przetarcia na wieczku w kolorze niebieskim, a na spodzie białe. Delikatnie, romantycznie.

 
1 , 2 , 3