Kopiowanie
oraz wykorzystywanie
zdjęć mojego autorstwa
bez mojej zgody
zabronione!Szklane

czwartek, 10 sierpnia 2017

Wpis ten to odpowiedź na pytanie, gdzie można trzymać waciki, płatki kosmetyczne czy patyczki. Tym razem ozdobione tylko wieczko, chciałam by dół pozostał szklany. Wydaje mi się, że tak jest po prostu poręczniej. Oprócz motywu i farb akrylowych, mały dodatek w postaci kokardki.


10:03, decoumonia , Szklane
Link Dodaj komentarz »

Widzę po pojemniczkach, że upodobałam sobie biel, czerń i szary. Kiedy robię coś dla siebie do kuchni, te kolory muszą się pojawić by pasowały do reszty mojego wystroju. Tym razem pojemniczek również z Pepco. Chyba nie jestem jedyną osobą, która lubuje się w asortymencie tego sklepu :)

Motyw, farby akrylowe i mazianie ze ścieraniem na przemian. Efekt taki. Pojemniczek na herbatę.

 


09:51, decoumonia , Szklane
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 27 kwietnia 2017

Od kiedy wróżka czarodziejka dotknęła mnie magiczną różdżką, wszystko w koło pragnę przemieniać, malować i dekorować. Kolejny efekt moich zmagań. Biel i czerń. I cieniowanie. Wyszło w sumie tak jak sobie zaplanowałam i bardzo jestem z tego powodu zadowolona:)


09:54, decoumonia , Szklane
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 stycznia 2017

Tym razem na tapetę wchodzą kotki. Śliczniutkie i urocze. Zarówno kotki jak i pojemniczki. Upolowałam je w Pepco i od razu wiedziałam, że będą idealnie nadawały się pod to zamówienie :)

Wiadomo szkło to nie drewno i trochę namęczyć się trzeba ale efekt mnie zadowolił :))


07:30, decoumonia , Szklane
Link Dodaj komentarz »
piątek, 16 grudnia 2016

Mój pierwszy kubek. Użyłam kleju do ceramiki i farbę akrylową. Całość zaiezpieczyłam klejem i zapiekłam w piekarniku. Do tego papier ryżowy. Wyszło tak. Pierwsza próba za mną, przymierzam się do kolejnej:)


11:45, decoumonia , Szklane
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2